מה אנו מייצגים​

ל'אוקסיטן העולמית

ב-L'Occitane אנו מביאים את המיטב שמחוז פרובאנס יכול להציע עבור יופי זוהר וייחודי. בכל יום אנו מתחייבים לשמר את הסביבה הטבעית עוצרת הנשימה שאף פעם לא מפסיקה להפתיע.

ל'אוקסיטן, מסע שמתחיל בפרובאנס

הכל התחיל בשווקים של פרובאנס. מצויד אך ורק בכלי זיקוק, משאית קטנה וידע נרחב בתחום הצמחים, אוליבייה בוסון (Olivier Baussan) בן ה-23 מזקק שמן אתרי מרוזמרין אותו הוא מוכר בשווקים המקומיים בפרובנס. בוסון הרחיב את מגוון המוצרים שלו משמנים לסבונים, וקרמים, כשהוא שואב השראה מן הארץ בה גדל על מנת להביא יופי טבעי לבתים ברחבי העולם.

מחקר וחדשנות

מותחים את הגבולות באמצעות מחקר

התבוננות בטבע מנחה את המחקר שלנו והיא המפתח לפיתוח מוצרי קוסמטיקה טבעית יעילה. ל'אוקסיטן משקיעה משאבים רבים במחקר – בבעלותנו מעבדת מחקר לחקר מוצרים קוסמטיים טבעיים, הממוקמת בלב הוט-פרובאנס, במנוסק.

המחוייבות שלנו

פיתוח בר-קיימא

ל'אוקסיטן מפתחת מוצרים אשר יותר ויותר מכבדים את האנושות והעולם בו אנו חיים. אנו מייצרים אריזות מילוי מתכלות ורוב האריזות שלנו עשויות מחומרים ממוחזרים או משתמשות במקורות מתחדשים או מיערות בניהול בר-קיימא. אנו שואפים לצמצום הזיהום הסביבתי באמצעות הגבלת השימוש בתעבורה אווירית, מקדמים את השימוש באנרגיה מתחדשת, ובכל מקום שמתאפשר, מובילים את מוצרינו בים, מסילות וכבישים. אנו מקדמים מגוון ביולוגי באמצעות פרקטיקות גידול בר-קיימא ויותר פורמולות טבעיות: 92% מן המוצרים שהושקו בשנת 2016 מכילים לפחות 90% רכיבים טבעיים, בעוד 57% מהם מכילים מעל 95%.